Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Onarım ve Hasar İşlemleri

Teknoloji ve uzmanlık bir arada

Lüks, spor ve klasik araçların mekanik ya da elektronik aksamında arıza tespit, teşhiş ve onarımı; güçlü bir teknolojik donanım ve markada deneyimli uzman görüşü gerektirir. Her marka üst segment aracın arıza tespitinin sağlayan son teknolojiye sahip cihazlar ve alanında uzmanlaşmış teknik ekibiyle Ünal Servis, mümkün olan en iyi servis hizmetini sunmaktadır.

Elektronik Onarımlar

Üst segment araçların elektronik onarımları ileri düzeyde uzmanlık gerektirir. Lüks aracınızdaki tüm yüksek teknoloji ürünü, hassas bileşenlerin birbiriyle kusursuz etkileşimi, kesintisiz bir veri ve bilgi akışı için her bir markanın elektronik aksamı üzerinde uzmanlaşmış Ünal Servis ekibine güvenebilirsiniz.

Ünal Servis’de elektronik onarımları, navigasyon sistemi, elektrikli camlar ve diğer ECU onarımları büyük bir titizlikle gerçekleştirilir ve bu işlemler için ideal yedek parçalar kullanılır.

Mekanik Onarımlar

Aracınızın arka susturucu onarımları veya amortisör değişimi gibi mekanik onarımları uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. 

Fren balatası değişimi, fren diski değişimi, debriyaj onarımları gibi aşınma ve yıpranma onarımlarında fiyat/performans açısından ideal parçalar kullanılır. Ünal Servis'de motor, şanzıman, defransiyel revizyon ve değişim işlemleri için uzman bir ekip sizi beklemektedir.


Gövde ve Boya

Ünal Servis, herhangi bir hasarda otomobilinizin ustalıkla onarımını üstlenir ve değerini korumasını sağlar. Tam donanımlı gövde ve boya atölyelerimizdeki servis teknisyenleri, modern onarım teknikleri ve deneyimleri sayesinde otomobilinizin ilk günkü gibi parlamasını sağlayacak onarımlar gerçekleştirirler.

Aracınızın yenilenen her bir parçası, ona uygun kalite standartlarına sahiptir. Ünal Servis'in yüksek kaliteli işçiliği ve otomobillere duyduğu tutku sayesinde aracınız mükemmel görünüm, optimum performans, maksimum güvenlik ve dayanıklılık güvencesi taşır.