Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kontrol ve Bakım İşlemleri

Aracınızın bakımının düzenli olarak yapılması güvenli sürüşü güvence altına alır ve oluşabilecek arızaları minimuma indirger.

Ünal Servis, aracınızın markasına, yaşına ve donanımına uygun bakım takvimini oluşturarak sizin yerinize takip eder. Tavsiye edeceğimiz bakım paketleri arasından size uygun olanı seçebilir, otomobilinizin her açıdan, her duruma hazırlıklı olmasını güvence altına alabilirsiniz.

Jant ve Lastik Servisi

Ünal Servis, güvenli ve keyifli sürüşünüz için, otomobilinizin tüm yürüyen aksamının mükemmelliğini hedefler. Jant ve lastik servisi test, bakım ve depolama hizmetlerinin yanı sıra profesyonel lastik değişim hizmeti de sağlamaktadır. Stepne ya da yeni bir jant/lastik ihtiyacı durumunda ekibimizin tavsiyeleri, otomobiliniz için en doğru seçimi kolayca yapmanızı sağlayacaktır.

Yağ Servisi

Düzenli yağ kontrolü, aracınızın motorunun akıcı bir biçimde çalışmasını sağlar. Ünal Servis’de üst segment aracınızın markası tarafından tavsiye edilen motor yağları kullanılır. Yağ bakım süreci aşağıdaki aşamaları kapsar:

  • Yağ filtresi değişimi
  • Motor Yağı değişimi
  • Kullanılmış yağ ve filtresinin çevre güvenliği gözetilerek atığa alınması

Fren Servisi

Ünal Servis, güvenli ve keyifli sürüş güvenceniz için, otomobilinizin tüm yürüyen aksamının mükemmelliğini hedefler. Jant ve lastik servisimiz test, bakım ve depolama hizmetlerinin yanı sıra profesyonel lastik değişim hizmeti de sağlamaktadır. Stepne ya da yeni bir jant/lastik takımı arıyorsanız ekibimizin tavsiyeleri otomobiliniz için en doğru seçimi kolayca yapmanızı sağlayacaktır.

Ön fren disklerinin ve balatalarının; ayrıca fren hidroliğinin üstün fren performansı ve maksimum güvenlik için bakımını ve gerekiyorsa değişimini gerçekleştirir. Bu bakım aşağıdaki adımları kapsamaktadır:

  • Fren hortumları dahil tüm sistemin kapsamlı incelenmesi
  • Gerektiğinde yıpranan bileşenlerin onarımı ya da değişimi
  • Ön frenlerin detaylı temizliği
  • Fren hidroliğinin bakımı ve gerekli durumlarda değişimi
  • Fren performansının kontrolü

Silecek Lastiklerinin Değişimi

Silecek lastiklerinin bakım ve gerekiyorsa değişimi, sürüş sırasında görüş konforunuzun sürekliliği için önem taşır. Tam uyum ve açı, sileceğin sesini minimuma indirgeyip, kullanım sırasında maksimum performansı garanti etmektedir.