Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kalite Politikamız

Ünal Servis, tüm süreçlerde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan marka olmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı kendine görev edinmiştir.

Kalite sistemleri çerçevesinde nitelikli ve değişen teknolojinin gerektirdiği yetkinlikte iş gücü sağlamak, tüm çalışanların yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için eğitime yatırım yaparak takım ruhuyla yoğrulmuş biçimde kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi öncelikleri arasına koyan Ünal Servis, satış sonrasında müşterilerinin beklentilerini konforlu, rasyonel ve güvenilir biçimde karşılayacak en nitelikli hizmeti sunmaktadır.

Aldığı tüm aksiyonlarda kalite bilinciyle hareket eden Ünal Servis, işi tam zamanında ve global kalite seviyesinde müşterisine teslim eder.

Ünal Servis, topluma ve çevreye saygısıyla örnek bir kuruluş olma disipliniyle işini sürekli geliştirerek, Türkiye ekonomisine her gün büyüyen ölçüde katkıda bulunmak için var gücüyle çalışmaktadır.