Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bayiliklerimiz

Garenta

Garenta markasını, diğer global ve kurumsal araç kiralama şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirilen teknolojik altyapısıdır.

Detaylı Bilgi

İkinciyeni

Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor, kurulduğu 1960 yılından bugüne kadar isim ve yapısını değiştirmeden, aralıksız olarak sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket olma unvanını başarıyla taşıyor.

Detaylı Bilgi

Carwizz

Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor, kurulduğu 1960 yılından bugüne kadar isim ve yapısını değiştirmeden, aralıksız olarak sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket olma unvanını başarıyla taşıyor.

Detaylı Bilgi

Hertz

1918 yılında Amerika'da kurulmuş olan Hertz, dünyanın ilk uluslarası rent a car firmasıdır.

Detaylı Bilgi

Perla

2-A Grup Otomotiv, Anadolu Grubu ile çalışmakla birlikte sektörde kendi markalarını yaratarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Perla Araç Kiralama ile İstanbul Otostat ofisinde filo kiralama hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Sigortanom

Sigortanom; 2011 yılı itibariyle otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 2-A grup bünyesinde kurulan Otonom Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. markasıdır.

Detaylı Bilgi

2-A Grup Otomotiv, ülkemizin en köklü şirketlerinden biri olan Anadolu Grup ile kurumsal anlamda iş birliği içerisindedir. Araç kiralama alanında Garenta, ikinci el araç alım satımı konusunda ikinciyeni.com, ekspertiz ve değerleme alanında Carwiz markalarının bayiliklerini yürütmektedir. Ayrıca uluslararası araç kiralama markası olan Hertz’in de bayilik hizmetini vermektedir. Söz konusu alanlarda Anadolu Grup güvencesi ile kullanıcılara güvenli hizmet sunmakta, tüketici lehine yeni nesil birçok uygulamayı hayata geçirmektedir.